הכל פורח מסביב

פעילויות חדשות לאביב | מתכוננים לשנת תשע"ח | ונתחיל בהודעה חשובה

הודעה חשובה לקראת האביב

למעלה מ-7 שנים מפתח הגן הסולארי מערכי הדרכה ולימוד בנושאים סביבתיים: אנרגיה, פסולת, אדמה, מיחזור, בנייה חכמה, חקלאות ידידותית ( גינות אורגניות) ועוד הרבה. במהלך השנים צברנו נסיון רב באירוח קבוצות ובתי ספר במתחם הגן הסולארי, ולימים הרחבנו את הפעילות החינוכית ויצאנו אל בתי הספר בפרויקטים מגוונים במסגרת הגן הסולארי הנייד.

בשנת הלימודים הנוכחית השקנו והפעלנו תכנית לימודים שנתית וצברנו ניסיון בחמישה בתי ספר שונים תוך ליטוש ושיפור כל המערכים שבאמתחתנו. בנוסף, פיתחנו 'ליין' חדש של מוצרים הכוללים מערכי שיעור והדרכה, פעילויות, עזרי הדרכה ומתקנים. כל זאת במטרה ליצור עניין בקרב תלמידים ומורים ולחזק את הזיקה לקיימות.

אנו מזמינים את כל נושאי הדגל של החינוך הסביבתי במערכת החינוך ומחוצה לה, להכיר את התכנים, לבחון את מבחר הפעילויות שלנו ולהטמיע את התכנית המתאימה ביותר עבורכם.

פסח קרב ובא ואחריו כולנו עסוקים באירועי סוף השנה - מבחנים, תעודות ומסיבות סיום. אנו מתכננים כעת את שנת הלימודים הבאה ומעוניינים להביא ביחד אתכם את המודעות לשמירה על הסביבה לכלל התלמידים.

נשמח לייעץ בשיחה טלפונית או בפגישה בנוגע לתכניות המתאימות ביותר לצורכיכם כימי שיא, כפעילות נושא לחגים וכתכנית מתמשכת לאורך השנה.

לרגל ההשקה של מפרט המוצרים החדש, אנו מציעים הטבות במחיר למהירי ההחלטה שיבחרו ויזמינו ממגוון הפעילויות של הגן הסולארי לשנת הלימודים הזו ולשנה החדשה.

אביב שמח לכולם!

יניב, תום, עדי, ישי, ענבל, אמנון, אלון פ., אלון ש., פדית, איציק, חן, עמרי ה., עמרי ב., איתי, קרן, אייל, דטו, אלה, מעין, מתן, יהל, בר, סהר, נועם, תני, אודי, יהל ורז -
צוות הגן הסולארי

פעילויות בנושא איכות הסביבה לילדים, לבני נוער ולמבוגרים

איכות סביבה, קיימות הם ערכים שלומדים מתוך העשייה המקדמת את אותם ערכים. הצטרפו גם אתם לעשרות בתי ספר שלוקחים חלק בפרוייקט הקיר הירוק – יום שיא, בית ספרי, מעשי, במסגרתו כל תלמידי ביה"ס בונים יחד גינה אנכית על קיר או גדר בבית הספר.

יום הקמה של קיר ירוק הוא יום חג בבית הספר המאפשר לכל התלמידים לקחת חלק בפעילות חווייתית בה כל אחד תורם קצת ויחד בונים את הקיר הגדול והיפה.
זוהי הדזמנות לקחת חלק בפעילות מעשית דרכה לומדים ערכים רבים בתחום הקיימות והסביבה ולא פחות חשוב לומדים לפעול יחד.

פעילויות לבתי ספר

הרשמה לימי שיא ופעילות ירוקה ל 2017 בעיצומה.

האביב בפתח, כשמזג האויר קורא לנו לצאת החוצה, כדאי להזמין אותנו אליכם לפעילות במסגרת
הגן הסולארי הנייד.

תחנות הפעילות יגיעו אליכם לבית הספר והכיתות יעברו בין ההפעלות השונות וירכשו ידע וכלים מעשיים שיוכלו ליישם בחיי היום-יום.

איזו פעילות היא המתאימה ביותר לבית הספר שלך?
האם התלמידים ייהנו לייצר נייר ממוחזר, לפסל באדמה, לבנות כיפה גאודזית או להתחרות במסלול המירוצים של החרק הסולארי?
נשמח לסייע בהתאמת הפעילות לצרכיכם.

תכנית הדגל של הגן הסולארי היא התכנית לקיימות - תכנית מתמשכת ב-3 מסלולים: אדמה, פסולת ואנרגיה שניתן להתאים במדוייק לצרכי בית הספר. התכנית המלאה כוללת 16 מפגשים של שעה וחצי בכל נושא, בכל מפגש לומדים על ערך או מושג מתוך המסלול הנבחר ויוצאים אל החצר לעשות פעילות מעשית שאף משאירה חותם בבית הספר.

איזו תכנית היא המתאימה ביותר לבית הספר שלך?
האם תכנית בנושא אדמה? האם תכנית חצי שנתית? לאיזה כיתות תרצו לקיים חינוך סביבתי?
נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע.