חודש חדש, חורף נעים.

לוח אירועי החודש נפתח, והנכם מוזמנים לשוטט בו, לקרוא בו ולצרף אותו לקלנדר האישי שלכם.

עשייה מקיימת בגן הסולארי בשיאה, לפניכם חלק מהאירועים המתקיימים בגן:

8/11/11 – סדנאת ביו דיזל – דלק שעשוי לפתור את בעיית התמכרותינו לנפט. 4 שעות מקצועיות על טכנולוגיה של ההווה שתשנה את העתיד. בין השעות 16:00-20:00.       .180 ש"ח. חבר מביא חבר – 50% על משתתף שני.

 

2/11/11 – חוג "סדנת אומן – כלים לחיים ירוקים" – למבוגרים. השיעור השני בנושא בניה באדמה. מתחילים ללכלך את הידיים! שיעור ראשון לבניית טאבון אדמה. בין השעות 18:00-19:15.

 

2/11/11 – חוג אלטרנטבע – לילדים (גילאי 8-14). במהלך שני השיעורים הראשונים הספקנו להכיר את תכונות האדמה, להנביט, ולבנות ערוגה אקולוגית. הטבע מרתק ומלא סודות. אנו מזמינים את כל הילדים, אוהבי הטבע והעשיה, ללמוד ולגלות את האוצר הקיים סביבנו. נשארו מספר מקומות.

13.11.11 – חוג טאי-צ'י – שיעור פתיחה. בעזרת תנועות פשוטות ומודעות לנשימה המתרגל מאפשר זרימת צ'י (אנרגייה חיונית) דרך הגוף ומחוצה לו ויוצר הרמוניה בין הגוף ליקום.

 

סיורי קיימות – מתקיימים כסדרם, כמובן, בתיאום מראש

 

 

 

המונית הסולארית בישראל!! הגן הסולארי משתתף בחגיגה. ביום שלישי 1 לנובמבר נציג את הגן הנייד ברחבת 'המועצה לישראל יפה', ביום חמישי 3 לנובמבר נציג באירוע נוסף של המסע על הגג של כיכר דיזינגוף.

Spread the word. Share this post!

About the author

יניב פילדסט - יזם סביבתי ואיש חינוך.
מייסד ומנכ"ל הגן הסולארי בבנימינה, מרכז חינוך לקיימות ואיכות הסביבה משנת 2009. פעיל ומוביל מיזמים קהילתיים סביבתיים, כגון: 'היער הנדיב - יער מאכל קהילתי בנימינה', 'חיים לנחל תנינים', 'מאבק הפחם לסגירת תחנות הכוח המזהמות' ועוד.

Leave A Reply

האימייל לא יוצג באתר.