שותפים לעשייה

כתר פלסטיק שותפים לבניית הגן הסולארי בתרומת קומפוסטר דינמי להדגמה במתחם המחזור. בנוסף תרמה כתר פלסטיק 30 כיסאות להעברת סדנאות.

כתר פלסטיק שותפה לעשייה בבניין הגן הסולארי מתוך אמונה כי דרך החינוך ניתן להוביל שינוי.

.

כתר פלסטיק

החזון של כתר הוא לייצר מוצרים תוך השפעה מינימלית על הסביבה כדי שקווי המוצרים יעמדו בסטנדרטי עיצוב מקסימאלים תוך שימוש במשאבים מינימאלים.

כתר פלסטיק מיישמת עקרונות עיצוב בר קיימא, המוצרים מתוכננים לעמוד לאורך שנים, שרשרת האספקה יעילה מאד ונפח האריזה מנימאלי. מוצרי הרשת מיוצרים מפוליפרופילן, חומר שאינו רעיל וניתן למיחזור ב-100%. חנויות הרשת משמשות כמרכז איסוף חומרים למיחזור אליהם ניתן להביא מוצרים מפוליפרופילן שיצאו מכלל שימוש.

.

קומפוסטר דינמי של כתר פלסטיק

הקומפוסטר הדינאמי הינו מתקן להכנת קומפוסט המהווה פריצת דרך בתחומו. בזכות עיצוב פרטני השם דגש על הנדסת אנוש ונוחות שימוש, מחזור הפסולת האורגנית הופך לחוויה נעימה ולחלק מסגנון החיים של ימינו. תהליך הכנת הקומפוסט הוא תהליך טבעי אך מורכב. כדי להתמודד איתו ביעילות ישנם מכלי אחסון רבים אשר מרכזים את התכולה,והמשתמש נאלץ לערבב את הפסולת בעצמו.

הקומפוסטר הדינאמי מקצר את זמן המחזור המסורתי המיוחס לקומפוסטרים בכול עונה. בזכותו, ערבוב הקומפוסט ומחזור פסולת אורגנית יהפכו לקלים יותר מאי פעם. בכך יתרום המוצר להפחתה משמעותית של כמות הפסולת הביתית ופסולת הגינה הנזרקים יום-יום לפחי אשפה ביתיים ולמטמנות זבל בארץ ובעולם והפיכתם לדשן אורגני המעשיר את האדמה.

בין המאפיינים הבולטים של הקומפוסטר הדינאמי שלנו ניתן למנות מנגנון ערבול ומעצור בטיחות אשר גורמים לתהליך הקומפוסט (מחזור) להיות קל ומהיר מבעבר, מערבלים פנימיים המפרקים גושי קומפוסט במהלך סיבוב התוף, פתחי אוורור מתכווננים המאפשרים שליטה ברמת האוורור וכן מאפשרים הוצאת נוזל עשיר בדשנים (compost tea). בתכנון אריזת המוצר הושקעו מאמצים רבים על מנת לייעל את השינוע ככל שניתן, ובכך לחסוך באנרגיה. על אף שהמוצר המורכב הינו גדול ונפחי, הוא נארז באריזה שטוחה וקומפקטית המאפשרת ניצול מקסימאלי של שטח מכולה מצד אחד, והתאמה לתא מטען של מכונית משפחתית בצד השני.

הקומפוסטר הדינאמי מציע לצרכנים איכות משופרת, עיצוב חדשני, קלות שימוש והרכבה ההופכים את המחזור והשמירה על איכות הסביבה לנגישים יותר, קלים יותר וחווייתיים יותר.